Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 42,25 грн

Євро*: 1€ = 42,25 грн

Дисконт

Умови дисконтної програми
«Картка постійного клієнта» ПП «ВКФ« Меблеві технології»

Всі учасники дисконтної програми гарантовано отримують знижку на товари у всіх філіях ПП «ВКФ« Меблеві технології »при пред'явленні картки під час формування замовлення і здійснення оплати товару.

Розмір знижки, яка надається власникові такої карти постійного клієнта, розраховується автоматично згідно з даними програми 1С щокварталу на підставі даних про закупівлю за вказаний період.

Знижки по «Карті постійного клієнта» діють на весь асортимент ПП «ВКФ« Меблеві технології », крім товарів, що беруть участь в програмах Розпродажі ПП« ВКФ «Меблеві технології».

Знижки по «Карті постійного клієнта» не сумуються зі знижками по акціях і Спеціальним пропозицій компанії ПП «ВКФ « Меблеві технології ».

Активація дисконтної карти відбувається протягом 24 годин після коректного заповнення реєстраційної анкети. Клієнт дає свою згоду на використання і обробку своїх персональних даних, зазначених в анкеті. ПП «ВКФ « Меблеві технології » має право використовувати дані, зазначені в реєстраційній анкеті, для листування та відправки поштових, sms, e-mail повідомлень, без права передачі таких даних третім особам.

Кожен клієнт може бути власником тільки однієї дисконтної картки.

Знижка надається тільки при наявності і пред'явленні «Карти постійного клієнта» при оформленні замовлення і оплати товару. У разі втрати картки клієнт повинен повідомити про це в інформаційний центр за тел .: (044) 492-30-00 для того, щоб загублена карта була заблокована. Заміна втраченої картки здійснюється на підставі заяви Клієнта.

Дисконтна карта має необмежений термін дії.

Дисконтна карта видається клієнтові особисто і не може бути передана, подарована, залишена у спадок або як-небудь інакше використана третіми особами.

Карта постійного клієнта є власністю ПП «ВКФ« Меблеві технології »та може бути вилучена за рішенням керівництва Компанії або адміністрації одного з філіалів компанії. ПП «ВКФ« Меблеві технології »залишає за собою право скасувати або змінити дану Програму або її частину в будь-який час, як з попереднім повідомленням про це власника картки, так і без нього. ПП «ВКФ« Меблеві технології »не нестиме відповідальність за витрати або збитки, а також втрачену вигоду, які можуть спричинити за собою такі зміни.

За додатковою інформацією зверніться до менеджерів компанії МТ.

контакти