Доставляємо найкращу фурнітуру з Європи

Євро*: 1€ = 42,25 грн

Євро*: 1€ = 42,25 грн

Виробництво

Меблеві технології - це виробнича компанія надає послуги з виготовлення меблевих деталей і обробці штучного акрилового каменю. Ми готові запропонувати фізичним і юридичним особам послуги з обробки таких матеріалів як ЛДСП, МДФ, ДВП, Фанера, Пластик і ін., Виготовлення меблевих деталей, а також супутніх елементів згідно розмірами і кресленнями замовників.

Меблеві технології - це сучасний виробничий комплекс, обладнаний високотехнологічним професійним комплектом австрійського обладнання:

Розпил здійснюється на високоточному пильному центрі, який дозволяє отримувати деталі з рівним чітким краєм і точної діагоналлю.

Кромко оздоблювальні верстати - забезпечують нанесення краю ПВХ на прямолінійні і радіусні деталі з обов'язковою попередньою прифуговкою, що робить клейовий шов набагато тонше і витонченішим.

Кромковані pur клеєм виробляємо на верстаті HOLZHER sprint +1329 від компанії HOLZHER


Переваги серії HOLZ-HER SPRINT
- Нульовий шов завдяки тонкоплівкової технології Glu Jet
- Комп'ютерна система керування з сенсорним екраном
- Максимальний рівень автоматизації
- Товщина деталі до 60 мм
- Товщина кромки до 15 мм

Вертикальна і горизонтальна присадка, фрезерування, виготовлення внутрішніх і зовнішніх радіусів, скосів, складних кутів - це завдання нашого обробного центру з ЧПУ.

"Меблеві технології" - це зразок високої якості обслуговування, інноваційних ідей і постійної уваги до своїх клієнтів, ми прагнемо створити умови, в яких будь-який виробник меблів, будь то фабрика чи домашній майстер, з нашою допомогою змогли б знайти і впровадити всі необхідні рішення для створення меблевої конструкції.

Для наших клієнтів передбачені системи знижок, а також індивідуальний підхід і спеціальні ціни для постійних клієнтів.

За усіма додатковими питаннями Ви можете звертатись:
за телефонами: +38 (044) 369-31-89; +38 (050) 496-91-11
за електронною поштою: pf10@mt.ua.

Наші менеджери дадуть Вам докладні відповіді на всі Ваші питання.

контакти